Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /srv/private/www/sibus.intrade.lv/www/core/modules/country/module.country.php on line 16 Ceļojumi ar autobusu | Tūrisma firma Rīgā, Latvijā | Ceļojumi - SIBUS
trešdiena, 19 janvārī 2022 gadā
27099777, 25415667 mail@sibus.lv
Pirmā dzintara pirts pasaulē !
109 Eur
✈ Stambula - pilsēta divos kontinentos ..
LieldienasŠopings
599 Eur
Uzmanību! Birojs tiek atvērts pēc pieprasijuma.
Ceļojumi

Latvija

Ceļojumi pa Latviju ar autobusu


Tas, ka kāds nāk no Latvijas vēl nenozīmē, ka te viss ir apskatīts. Neskatoties uz to, ka platība ir diezgan neliela, ir vietas, kuras katrs nav redzējis un varbūt arī pat dzirdējis. Ja rodas vēlme izbaudīt pašmāju dabas brīnumus, ceļojumi pa Latviju ar autobusu ir lieliska izvēle. Lielisks papildinājums tam ir arī tas, ka pašam praktiski nevajadzēs neko organizēt un domāt par apskates objektu darba laiku saskaņošanu. Pieredzējuši uzņēmuma dalībnieki būs parūpējušies par to, liekot aizmirst par iespējām, kas varētu neizdoties, kā arī par lielo plānošanu, kas nemaz nav tik vienkārša un prasa pieredzi.


Kā viens no novadiem, ko noteikti vajadzētu apskatīt, ir Latgale. Preiļos viena no lieliskākajām lietām, kas atspoguļo cilvēka darbu, ir lelles. Leļļu muzeja īpašniece Jeļena Mihailova ir radījusi vairāk kā 150 dažādas lelles, parādot, ko cilvēks var izdarīt pats saviem spēkiem. Katrai lellei ir arī savs tapšanas stāsts, padarot katru darbu īpašu un neatkārtojamu. Viņas veikums ir ieguvis par pasaku pilsētiņas statusu – Mihailovgrada. Piedāvājumā ir arī iespēja nofotografēties viduslaiku tērpos. Viens no sākuma apstājas punktiem var būt Lielvārdē esošā Uldevenas koka pils. Netālu ir iespējams pieturēt pie Pļaviņām esošajā maizes ceptuvē ‘‘Liepkalni’’, kas priecē ar vienmēr svaigu pārtiku. Tiem, kuri ir sirdī vairāk romantiķi, tiek piedāvāts izbrauciens ar vikingu laivu pa Daugavu. Netālu ir arī Kokneses pilsdrupas, kur atradās arī slavenā Staburaga klints. Tas pēc HES uzcelšanas un ūdens līmeņa paaugstināšanas palika Daugavas gultnē. Dabas mīļiem patiktu arī ekskursijas plāns, kas ietvertu sevī Mazsalacas pasaku takas, kas sevī ietver tādas populāras apskates vietas kā Skaņo kalnu, sapņu trepes, Velna alu, rūķu taku un daudzas citas interesantas lietas. Tiem, kuri ir aizmirsuši, kā garšo īsts saldējums, ir noderīgi apmeklēt tā degustāciju Rūjienā. Ekskursijas laikā pieejama arī videofilma, kur redzams īstā piena saldējuma ražošanas process. Darbīgā latvieša darbus tuvāk varēs iepazīt, apmeklējot Ķoņu dzirnavas. Tās šobrīd vairs ir vienīgā vieta visā Latvijā, kur vēl tiek gan malti graudi, vērpta vilna, bet arī šūtas segas un spilveni, kas pildīti ar aitu vilnu. Būs redzams kā uz gadsimtu vecām mašīnām tiek pārstrādāta vilna un kā no graudiem iespējams iegūt miltus. Darinājums protams, ka var arī iegādāties.


Kā viena no lielākajām pilsētām, kura varbūt vēl nav katram redzēta dzīvē, jo atrodas Latvijas malā, ir Ventspils. Tā ir pilsēta ar nākotni un tur atrodoties, nebūs grūti atrast apstiprinājumu šim apgalvojumam. Lai labāk izprastu kultūru un vēsturi, ir pieejams piejūras muzejs. Tajā galvenokārt ir atspoguļots zemnieku un zvejnieku dzīvesveids. Kolekcijā ietilpst dažādi enkuri, kā arī vējdzirnavas un šaursliežu dzelzceļš. Kā vienu no vecākajam Viduslaiku celtnēm Latvijā, kuru vienkārši nevar nepamanīt, ir Livonijas ordeņa pils. Tā tiek rekonstruēta un ir saglabājusies diezgan labā stāvoklī līdz pat mūsdienām. Netālu esošā promenāde pati par sevi ļaus izbaudīt pludmali un ostas ritmu. Brīvais laiks dos iespēju sīkāk iepazīt vecpilsētas ieliņas, vai arī pavizināties ar kuģīti ‘‘Hercogs Jēkabs’’, kas ir speciāli tam paredzēts.


Ceļojumi pa Latviju ar autobusu var būt lielisks piedzīvojums katram, turklāt ja laika trūkums liedz izvēlēties garākus ceļojumus, tad šāda izvēle būs viena no labākajām. Sajust Latvisko nekad nevar būt par daudz.


  • «
  • »


  • Līguma paraugs   |   Personas datu apstrdes noteikumi   |   SIBUS Travel © 2012