Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /srv/private/www/sibus.intrade.lv/www/core/modules/country/module.country.php on line 16 Ceļojumi ar autobusu | Tūrisma firma Rīgā, Latvijā | Ceļojumi - SIBUS
piektdiena, 1 jūlijā 2022 gadā
27099777, 25415667 mail@sibus.lv
Pasakainas SPA brīvdienas MIKOLAJKOS!
Ceļojumi ar autobusuIzstādesŠopingsSPAZiemassvētki
129 Eur
✈ Stambula - pilsēta divos kontinentos ..
AvioceļojumiCeļojumi ar autobusuEkzotikaŠopings
549 Eur
Hanzas dienas Pernavā!
25 Eur
Kandava - Kuldīga - Sabile.
25 Eur
Brīvdienas Igāunijā.
109 Eur
Uzmanību! Birojs tiek atvērts pēc pieprasijuma.
Ceļojumi

Lietuva

Ceļojumi uz Lietuvu ar autobusu


Apskates vērta ir arī Latvijas kaimiņvalsts Lietuva, kas atrodas Eiropas ziemeļaustrumos un lielākā no visām 3 Baltijas valstīm. Tās robežās atrodas arī Baltkrievija, Polija un Krievijas Kaļiņingradas apgabals. Atskatoties vēsturē, var redzēt, ka 16.gadsimtā kopā ar Poliju valsts izveidoja Polijas-Lietuvas ūniju, kas bija viena no lielākajām valstīm visā pasaulē tajā laikā līdz to iekaroja Krievijas impērija. Pārējais vēstures gājums tai ir līdzīgs kā Latvijai, kad to Otrā pasaules kara laikā iekaroja krievi un Trešais reihs. Neskatoties uz visai traģisko vēsturi, valsts ir spējusi atkopties un piesaistīt arī tūristu uzmanību. Ceļojumi uz Lietuvu ar autobusu ir lielisks risinājums tiem, kuriem nav sava privātā transportlīdzekļa, lai uz turieni aizbrauktu, vai arī nav vēlmes pašam organizēt visu maršrutu un plānot apskates vietas. Dažreiz ir labi ļauties organizētām tūrēm, kas sevī iekļauj arī brīvo laiku, padarot kopējo ceļojuma atmosfēru pietiekoši nepiespiestu un tajā pašā laikā arī izglītojošu.


Piedāvājumā ir dažādi apskates objekti un pilsētas, tā kā katrs var ērti atrast sev piemērotāko ekskursiju. Kā viens no ekskursijas piestājas punktiem tiek piedāvāta pilsēta Lietuvas ziemeļos, Birži. Tās nosaukums ir cēlies no vārda ‘‘birže’’, kas nozīmē ‘‘izcirtums’’. Šobrīd tā tiek dēvēta par Lietuvas alus darītāju galvaspilsētu. Nav noslēpums, ka senāk praktiski katrā saimniecībā tika brūvēts alus pēc individuālas un neatkārtojamas receptes. Tā tika nodota no paaudzes paaudzē. Mūsdienās pilsētā ir izvietots liels skaits oficiālu un neoficiālu alus darītavu. Tā kā alus ir pilsētas pazīšanās zīme, katru gadu tiek rīkoti arī alus svētki. Atskaitot to, Birži var lepoties arī ar Lietuvā visgarāko koka tiltu, vecāko mākslīgo ezeru, kā arī lielāko krasta kriteni. Ezera krastā ir divas atšķirīgas pilis. Viegli būs iepazīties arī ar nozīmīgākajiem pilsētas notikumiem kā arī dažādās leģendas, kuru, protams, netrūkst.


Vēl viena interesanta un sena pilsēta ir Žagare. Tā ir vairāk slavena ar saviem ķiršiem un no tiem ražotās produkcijas. Tie ir tik populāri, ka katru gadu tiek organizēts speciāls ķiršu festivāls. Paralēli tam notiek arī dažādi citi notikumi kā futbola turnīri, teātra izrādes un uguņošana. Vērts apskatīt ir arī Žagares muižas kompleksu, kas ir visspilgtākais klasicisma paraugs visā Lietuvā. Tā sastāv no staļļiem, mājas un arēnas, kas celta kotedžu stilā. Iespaidīgākas ainavas var tvert ap pili. Renesanses stila paraugs ir atrodams Jaunžagares Pētera un Pāvila baznīcā. Botānikas mīļotāji noteikti novērtēs Antanas Čapas botānisko dārzu, kurā atrodas vairāki simti dažādu dekoratīvo augu, kā arī interesantas kompozīcijas no akmeņiem, stikla un metāla. Dārzs ir atzīts par aizsargājamo dabas objektu.


Protams, nedrīkst aizmirst arī par pašu Palangu, kas atrodas netālu no pašas Latvijas robežas un netālu no ostas pilsētas Klaipēdas. Pilsēta sākumā kļuva slavena kā jūras kūrorts. Katrs noteikti novērtēs arī pašu Kuršu kāpas apmeklējumu. Tur izvietots arī muzejs, kas sevī ietver arī Baltijas jūras veģetāciju. Neskatoties uz to, tas nav tik nozīmīgs kā Palangas Dzintara muzejs. Tajā ir ap 4500 dažādu dzintara eksponātu, arheoloģiskie atradumi, inklūzijas un dažādi unikāli akmeņi.

 


Ceļojumi uz Lietuvu ar autobusu vienmēr garantēs komfortu un lielisku veidu, kā apskatīt netālu esošo kaimiņvalsti bez nepieciešamības dabūt savu pastāvīgo transportlīdzekli, jo pārdomātajā ekskursijā katrs jutīsies pietiekoši apmierināti un ērti, liekot saprast, ka ir pieņemts pareizais lēmums.


  • «
  • »


  • Līguma paraugs   |   Personas datu apstrdes noteikumi   |   SIBUS Travel © 2012