Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /srv/private/www/sibus.intrade.lv/www/core/modules/country/module.country.php on line 16 Ceļojumi ar autobusu | Tūrisma firma Rīgā, Latvijā | Ceļojumi - SIBUS
trešdiena, 19 janvārī 2022 gadā
27099777, 25415667 mail@sibus.lv
Pirmā dzintara pirts pasaulē !
109 Eur
✈ Stambula - pilsēta divos kontinentos ..
LieldienasŠopings
599 Eur
Uzmanību! Birojs tiek atvērts pēc pieprasijuma.
Ceļojumi

Ungārija

Viduseiropas vidienē, kas nemaz nav tik tālu no Latvijas ir lieliska valsts, kas robežojas ar Austriju, Slovākiju, Ukrainu, Horvātiju, Slovēniju, Rumāniju un Serbiju. Tā ir Ungārija. Valstij ir sena vēsture un patīkama daba, kas garantē to, ka neatkarīgi no gadalaika, tur vienmēr būs ko apskatīt un izbaudīt. Katrs iegūs kaut ko sev tīkamu ceļojumu laikā, kā arī kvalitatīvi noorganizētais ceļojums un sastādītais plāns ļaus vienkārši ļauties Ungārijai un nedomāt par vietām, uz kurieni doties un ko darīt. Brīvais laiks savukārt dos pietiekošu brīvība sajūtu, lai ļautu nedaudz aizklīst no visa ceļotāju bariņa.

Kā viena no galvenajām pieturvietām noteikti būs Budapešta. Tā tiek uzskatīta par Donavas upes pērli vai pat ‘‘Centrāleiropas Parīzi’’. Tam par iemeslu ir tās kultūrvēsturiskais mantojumus, padarot to par lielisku vietu, kur redzēt pagātnes pēdas, kā arī redzēt dažādus elpu aizraujošus panorāmas skatus. Tūristu vidū Budapešta ir sevišķi iecienīta. Gida pavadībā būs daudz vērtīgāka pastaiga pa Varoņu laukumu, apskatot Sv. Stefana katedrāli, Zvejnieku bastionu, Sv. Matiaša baznīcu, Karalisko pili un daudzus citus vēsturiskos objektus. Vakariņas iespējamas īpaša restorānā ar vietējām folkloras grupām, kas ļaus izbaudīt Budapeštas burvību. Brīvais laiks dos iespēju apskatīt citas vietas pēc iespējas, lai vakarā tiktos un izbrauktu ar kuģīti pa Donavu. Kaut kur pa starpai nevajadzētu aizmirst arī noklausīties čigānu mūziku.

Netālu no galvaspilsētas ir iespējama ekskursija pa Donavas lokiem, atrast ceļu uz Višegradas cietoksni. Tas kādreiz ir bijis karaļu rezidence un atpūtas vieta, celts gotikas stilā. Viena no lieliskākajām pilsētām var tikt pieminēta Sentendre, kas ir mākslinieku pilsēta. Tās vēstures aizsākums meklējams 14 gs, padarot to par senu serbu pilsētu. Interesentiem tiek piedāvāts marcipāna un vīna muzeji, iespēja nodegustēt ungāru vīnu daudzveidību. No dabas pieminēšanas vērts ir Balatona ezers. Tajā ir termāls ūdens un ārstnieciskie dubļi, kas to padara sevišķi vērtīgu. Apkārt tam aug daudz savvaļas lilijas dažādās krāsās. Rudens laikā kā viena no lieliskākajām vietām, ko apmeklēt ir Egera. Tā ir baroka stilā celta, taču ar daudziem termālajiem baseiniem, kas liks justies arī kā atgriežoties vasarā. Turpat atrodas arī slavena vīnu ieleja, kas ļauj baudīt vīnus no vairāk kā 80 vīna pagrabiem, un protams, neaizmirst arī par čigānu mūziku. Gida pavadībā var apskatīt arī Egeras cietoksni, minaretu, marcipāna muzeju un brīvais liks ļaus pašam izvēlēties un atrast citas lietas, ko izbaudīt.

Ceļojumi uz Ungāriju ar autobusu tiek organizēti visu laiku un tas ir ļāvis izkop augstu kvalitāti, kā arī piedāvāt ekskursijas, kas ilgst dažādu garumu, tādējādi ļaujot katram atrast sev tīkamāko un nešaubīties par izvēli. Neatkarīgi no izvēlētā ceļojuma gadalaika, vienmēr ir iespējams atrast lieliskus risinājumus, kas priecēs acis un sirdi. Papildus var iegādāties vienvietīgu numuru, papildvietu autobusā, medicīnisko apdrošināšanu un dažādas citas lietas, kas var palīdzēt justies daudz drošāk un ērtāk ceļojuma laikā. Atgriešanās atpakaļ Rīgā vienmēr ir naktī, taču organizatori cenšas pēc iespējas vairāk parūpēties par komfortu, izbrīvējot pietiekoši daudz naktsmītnes dažādās viesnīcās, cenā iekļaujot arī brokastis, kas ļauj atgūt spēkus un turpināt baudīt ceļojumu. Kompaktie autobusi liks justies ērti, neatkarīgi no tā, cik garš būs pārbrauciens. Tie ir aprīkoti ar kondensatoriem un daudzām citām ērtībām, kas ļaus justies labi visā ceļa gaitā, ļaujot pilnībā izbaudīt Ungāriju.

  • «
  • »


  • Līguma paraugs   |   Personas datu apstrdes noteikumi   |   SIBUS Travel © 2012